NA PRODEJ - BYTY NEPOMUK

Prodej nadstandardních bytů v podhůří Jizerek

Novinka v nabídce - BYTY NEPOMUK, Jablonec

Chcete bydlet na horách a přitom ve městě ? Pak právě pro vás tu máme pohodlné nové bydlení 15 minut autem od Bedřichova a Hrabětic. Pohodlné nové bydlení 15 minut autem od Bedřichova a Hrabětic. Nabízíme k prodeji do osobního vlastnictví tři zcela nově zbudované nadstandardní byty 3+1 a 3+kk (59-63 m2) v bytovém domě z počátku 20. stol. v klidné a vyhledávané rezidenční části města Jablonec nad Nisou, nedaleko od Novoveského koupaliště, v těsném sousedství vily od známého stavitele R. Hemmricha. Dva byty v přízemí (1. nadzemní podlaží) a jeden v 1.patře (2. nadzemní podlaží)

V objektu aktuálně započala kompletní rekonstrukce, zahrnující výměnu střešní krytiny vč. instalace střešních oken zn. VELUX, osazení nových oken zn. VEKRA, zateplení objektu a provedení nové fasády. Zcela nově budou provedeny všechny podlahy, omítky, vnitřní rozvody (elektro, voda/ sanita, plyn), společná TV/SAT anténa s rozvody do bytů, instalace přípojek vysokorychlostního internetu, odborná repase původních historických vchodových dveří s instalací automatického otevírání a zvonků s kamerou. Nově osazeny budou vstupní dveře do bytů  s bezpečnostním kováním  i všechny interiérové dveře. 

V ceně bytu bude na míru zhotovená kvalitní kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů (lednice, sporák/ trouba, myčka, digestoř), plynový kotel samostatně pro každou jednotku a v mezipatrech pak pro každý byt samostatná  úklidová místnost s výlevkou/ prostor pro pračku a sušení prádla. Podlahové topení v koupelnách,  zařizovací předměty vyššího standardu stejně jako dlažby a vinylové podlahy. Na chodbách bude nově položená dlažba, schody do patra a zárubně vchodových dveří z ulice i zahrady z liberecké žuly. 

Bezproblémový celoroční přístup po udržované městské komunikaci. Ke každému bytu kromě velmi prostorného venkovního uzamykatelného skladu patří jedno parkovací místo se zpevněným povrchem na zahradě domu za plotem/ bránou s elektrickým pojezdem. Další vozidla vlastníků či návštěv mohou pohodlně parkovat přímo před domem, kde bude nově zbudovaný i chodník. Na zahradě k dispozici skleník, ohniště, prostor pro posezení/ dětské hřiště. Sklep a půda ke společnému užití spoluvlastníků. 

V docházkové vzdálenosti školka, škola, obchod, zastávka MHD.

Nově zrestaurovaná socha Sv. Jana Nepomuckého se nachází na pozemku a ve vlastnictví města, vlastníků bytů se tedy její případná budoucí údržba nijak týkat nebude.

Předpokládaný termín dokončení je jaro 2022.

Prodávající si vyhrazuje možnost upřednostnit nejvýhodnější nabídku. Děkujeme za pochopení.MÁTE TIP NA ZAJÍMAVÝ DŮM ČI POZEMEK ?
DEJTE NÁM VĚDĚT.
V PŘÍPADĚ ÚSPĚŠNÉ AKVIZICE VYPLÁCÍME PROVIZI.