REZERVOVÁNO - KOMERČNÍ OBJEKT KRKONOŠE

Investiční příležitost v Krkonoších

Nabízíme vám tímto zajímavou investiční příležitost - soubor komerčních nemovitostí (hlavní objekt, vedlejší objekt, pozemky) v jedné z nejvyhledávanějších krkonošských lokalit v obci Horní Albeřice. Albeřice jsou součástí obce Horní Maršov a leží pouhých 9 km/12 minut autem od Pece pod Sněžkou.

Součástí prodeje je také převod práv k architektonické studii na přestavbu objektu na apartmány od renomovaného studia. Může však sloužit také např. jako reprezentativní sídlo, vícegenerační dům, chalupa pro větší rodinu či skupinu přátel apod.

Předmětem nabídky je třípodlažní dům z roku 1844, který však není památkově chráněný. Jde o  bývalou celnici, později podnikovou chatu, nyní po částečné rekonstrukci využíváno jako penzion s 11 pokoji se soc. zařízením o kapacitě 40 míst s restaurací s krbem a velkou terasou. Venkovní posezení s ohništěm a grilem, dětské hřiště. Objekt je celoročně bezproblémově přístupný po udržované místní komunikaci, má vlastní zkolaudovaný  vrt na vodu a ČOV. Cca 200 m od objektu je upravovaná lyžařská sjezdovka s vlekem. 

Odkaz na inzerát  zde : www.sreality.cz/detail/prodej/komercni/ubytovani/horni-marsov-horni-alberice-/4018001740#img=27

Pro bližší info či ke sjednání termínu prohlídky prosím kontaktujte makléře.

Nejsme jen další realitní kancelář, jsme kouzlohor.cz ®MÁTE TIP NA ZAJÍMAVÝ DŮM ČI POZEMEK ?
DEJTE NÁM VĚDĚT.
V PŘÍPADĚ ÚSPĚŠNÉ AKVIZICE VYPLÁCÍME PROVIZI.