NA PRODEJ - APARTMÁNY ARNIKA HRABĚTICE

Apartmány přímo u vleku Severák

Neopakovatelná příležitost pořídit si k vlastnímu užití či na investici/ pronájem bydlení v Jizerských horách přímo u sjezdovky.

Vyhlášená chata ARNIKA  v centru lyžařského střediska Janov nad Nisou/ Hrabětice se změnila v 17 komfortních apartmánů velikosti 1+kk  až 3+kk od 18 m2 do 81 m2.  Prostorné balkony a terasy/ předzahrádky. Vybrané jednotky v přízemí mají vlastní vstup a možnost parkování přímo před vchodem. 

Komfortní bydlení  v objektu s typickou horskou architekturou. Vysoký standard dokončení, vč. povrchů z kartáčovaného dřeva, kamenné obklady, kvalitní zařizovací předměty.

Kuchyňská linka v ceně.

Obec Janov nabízí kompletní občanskou vybavenost (školka, škola, pošta, lékař, obchod). Ideální startovací bod pro vaše výlety po Jizerských horách pěšky, na kole či na lyžích. Přímo u objektu jsou lyžařské sjezdovky  střediska Severák různé obtížnosti, vč. školičky pro nejmenší. Přímý nástup do upravené běžkařské stopy. Půjčovny potřeb pro zimní i letní sporty, lanový park, bobová dráha, jízdárna.  Před domem je zastávka skibusu směr  Bedřichov a Tanvaldský Špičák.

Bezproblémový celoroční přístup autem. Dokončeno, zkolaudováno, založeno SVJ.  

Pro detailnější info k cenám, dispozicím nabízených jednotek či ke sjednání termínu návštěvy vzorového apartmánu navšivte stránky projektu https://arnikahrabetice.cz/ 

Nejsme jen další realitní kancelář, jsme kouzlohor.cz ®MÁTE TIP NA ZAJÍMAVÝ DŮM ČI POZEMEK ?
DEJTE NÁM VĚDĚT.
V PŘÍPADĚ ÚSPĚŠNÉ AKVIZICE VYPLÁCÍME PROVIZI.