NA PRODEJ - APARTMÁNY SKLÁRNA 1910

Zahajujeme předprodej dlouho očekávaného projektu v Josefově Dole.

APARTMÁNY SKLÁRNA 1910. 

Unikátní příležitost pořídit si k vlastnímu užití či na investici/ pronájem byt v Jizerských horách. Bývalá Zenknerova huť z roku 1910 u nádraží v Josefově Dole se změní v celkem 45 komfortních apartmánů velikosti 1+kk až 3+kk od 33 m2 do 133 m2, včetně několika mezonetů. Restaurace s minipivovarem a čtyři sauny přímo v objektu. Venkovní areál dále nabídne prostor pro sportovní i společenské vyžití. Obec aktuálně prochází fází velkého rozvoje a návratu k někdejší prvorepublikové slávě a vybavenosti. Přímo v obci je obchod, škola, pošta, minigolf, bowling, kavárna, restaurace, vlaková zastávka, lyžařský vlek Lucifer a Bukovka i nástup do bežkařské stopy. V blízkosti se nachází horské středisko Hrabětice/ Severák, kde naleznete 10 lyžařských vleků, pro začátečníky i pokročilé lyžaře, půjčovny lyžařského vybavení, ski-servisy a lyžařskou školu. Dalšími pohodlně dosažitelnými středisky zimních sportů jsou Bedřichov a Tanvaldský Špičák. V létě pak oceníte širokou nabídku půjčoven kol, elektrokol, koloběžekPřed domem je  zastávka vlaku směr Tanvaldský Špičák, Kořenov, Harrachov. Bezproblémový celoroční přístup autem. Dokončení v r. 2023.

Rezervační záloha pouze 5%. Využijte akční nabídky při zahájení prodeje a získejte parkovací stání a sklepní kóji ZDARMA. 

Pro detailnější info k cenám, dispozicím nabízených jednotek či ke sjednání termínu návštěvy místa stavby prosím kontaktujte makléře.

Nejsme jen další realitní kancelář, jsme kouzlohor.cz ®MÁTE TIP NA ZAJÍMAVÝ DŮM ČI POZEMEK ?
DEJTE NÁM VĚDĚT.
V PŘÍPADĚ ÚSPĚŠNÉ AKVIZICE VYPLÁCÍME PROVIZI.